MEDELA quick clean steriliseerimiskott mikrolaineahjus kasutamiseks

008.0041

Uus

Toodet pole enam laos

3,95 €

Igat kotti saab kasutada 20 korda,peale igat kasutamist teha märge koti tagumisele küljele selleks ettenähtud ruudustikku.

Kiire,mugav ja turvaline kodus kasutamiseks,alternatiiv keetmisele.

Sobib steriliseerida Medela pudeleid,lutte,rinnapumba voolikuid,nibukaitsmeid jt.mikrolaineahju kindlaid plastmass tooteid.

 

Steriliseerida EI TOHI - manuaalse rinnapumba silindrit ja kolbi,metall ja kummist asju,polükarbonaadist pudeleid jt.tooteid kus puudub märge,et võib steriliseerida mikrolaineahjus.

Soovitatavad Tooted

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt.Mugav abivahend kasutamaks iga päev. Komplektis standardlehter 2,4 cm ja CALMA seade,mis on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

169,00 €
laos

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt.Mugav abivahend kasutamaks iga päev. Komplektis standardlehterid 2,4 cm ja CALMA seade,mis on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

229,00 €
Laos

Manuaalne rinnapump vajutatava käepidemega. Efektiivne ja  turvaline piima kogumine otse lutipudelisse. Komplektis standardlehter 2,4 cm ja CALMA seade,mis on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga + 4tk.rinnapadjad.

55,00 €
laos

Säilituskotid mõeldud rinnapiima kogumiseks,säilitamiseks ja külmutamiseks. Spetsiaalsed kotid hoiavad piima värskena.

22,00 €
Pole laos

Comfort lehter standard suurus 24mm rinnapumbale + ühendja + klapi komplekt (v.a Harmony rinnapump)  * Pehmest silikoonist * Aitab jäljendada imiku imemisliigutusi * Sobib Base,Mini Electric ja Swing rinnapumpadele.  Pakendis 1tk.

20,50 €
laos

SNS on erivajaduste sarja söötmissüsteem nõrkadele,enneaegsetele ja kaalus halvasti juurde võtvatele,adopteeritud imikutele või imetamise treenimiseks ja rinnapiima stimuleerimiseks.  

59,00 €
Tellimisel,tarne 1-2 päeva

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks

20,00 €
laos

Kasutatakse rinnaga toitmisel valulike või lõhenenud rinnanibude puhul. Rinnanibukaitsme "poolkuu" kuju säilitab ema-beebi nahk naha vahelise kontakti.   Valmistatud õhukesest silikoonist,mis on imikule maitseta. Saadaval 3 suuruses:   S - 1,6cm - plastikkarbis 2tk M - 2,4cm - plastikkarbis 2tk. L  - 2,7cm - plastikkarbis 2tk. 

13,90 €
laos

Avent rinnanibukaitsed on tehtud imeõhukesest,pehmest,lõhnatust,maitsevabast ja värvitust silikoonist.Kaitsmaks õrnasid ja põletikulisi nibusid rinnaga toitmise ajal.

9,00 €
laos

Õrn surve rinnanibu ümbrusele valmistab toitmiseks ette lamedaid või sissetõmbunuid nibusid.Sobib kasutamiseks nii raseduse kui ka imetamise ajal. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avaused ülaosas tagavad õhu juurdepääasu rindadele.   Pakis 2tk.

19,00 €
laos

Kaitseb tundlikke ja lõhenenud rinnanibusid toitmise vaheaegadel. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avused ülaosas tagavad õhu juurdepääsu rindadele. Kogub ka ühtlasi immitsevat rinnapiima.  Pakis 2tk

18,30 €
Pole laos

Ideaalne rinnapiima säilitamiseks,kogumiseks ja külmutamiseks.Piima võib anda sama säilituspudeliga ilma,et peaks ümber valama. Korduvkasutatavad kaanega pudelid on bisfenool-A vabad ning sobivad kõikide Medela rinnapumpadega. Lihtne puhastada nõudepesumasinas ja on mikrolaineahjukindlad.   Pakis 2 pudelit.

12,90 €
laos

Lisatarvikud. Kollane klapp ja valge membraan sobivad kõikidele Medela rinnapumpadele. Pakis 2 membraani.

3,50 €
laos

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.  

26,50 €
laos

Imavad rinnapiima ja kaitsevad riideid. Pehmed ja õhku läbilaskvad ning mugavad ja korduvkasutatavad, Antimikroobne materjal vähendab lõhna ja takistab bakterite kasvu. Pestavad 40-60 kraadi juures. Pakis 4tk.

13,90 €
Pole laos

Niiskust imav materjal hoiab rinnad ja riided kuivana. Kleepkinnitus hoiab padjad liikumatuna. Kandmisel märkamatud. Pakendis 30tk.

10,50 €
Pole laos

Erivajaduste sari.

38,00 €
laos

Erivajaduste sari.

39,90 €
Pole laos

Medela toitmistopsik. Kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lühiajaliselt nõrga või enneagse lapse toitmiseks. Mõõtühikud topsikul aitavad kontrollida vedeliku hulka.

1,20 €
laos

Medela FingerFeeder toitmisotsik kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lastele, kes vajavad väikestes kogustes rinnapiima, ravimite manustamist või õpivad imemist. Pehmest silikoonist otsik ühendatakse süstlaga. Ei kahjusta lapse suud.  

9,50 €
laos

Lutttermomeeter annab kiire ja väga täpse temperatuuri lugemise. Termomeeter on mõeldud meditsiiniseadmena kuni nelja aasta vanustele lastele temperatuuri mõõtmiseks, mitte pidevaks mänguasjaks. Täiskasvanu juuresolek on kohustuslik.

6,90 €
laos

* Pehmendab tundlikke või kuivi rinnanibusid, beebi või täiskasvanu kuiva nahka.* Koostis 100% puhas lanoliin (lambarasv), ei sisalda kunstlikke lisa- ja säilitusaineid* Lapsele ohutu ja ei pea eemaldama enne rinnaga toitmist KASUTAMINE: pigista väike kogus salvi sõrmeotsale ja hõõru sõrmede vahel pehmeks. Määri kogu rinnanibu piirkond salviga. Võib...

6,90 €
Pole laos

Avent manuaalne rinnapump + pudel 125ml.

55,00 €
Pole laos

Rahustavad katkisi ja lõhenenud rinnanibusid.Vähendavad valu,niisutavad ning aitavad kaasa nibude paranemisele. Kasutatakse toitmise vaheaegadel.

16,90 €
laos

Padja pikkus 185cm ja laius 25cm,padjapüürid varustatud luguga,et oleks kerge hooldada ja pesta. Padjapüürid antibakteriaalsest materjalist ja padja sisu 100% polüuretaankiud,tänu millele kohandub padi mugavalt kehale.

59,00 €
laos