Medela Swing Maxi Flex 2-faasiline elektriline duubelrinnapump

245.00

Swing Maxi Flex elektriline duubelrinnapump igapäevaseks kasutamiseks. Pumpamine kahest rinnast korraga, aegasäästev lahendus.

1 laos

Tootekood: 101039076 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Swing Maxi Flex elektriline duubelrinnapump igapäevaseks kasutamiseks.
Sobib kõikidele emadele, kes otsivad lihtsat ja aega säästvat lahendust.
2-faasiline elektriline rinnapump, mis sobib ideaalselt sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks aktiivsele emale.
2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia:
1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti).
2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega).

Uue Flex™ tehnoloogia kasutegurid
• Loomulik: 2-faasiline väljutustehnoloogia, mis imiteerib beebi imemisrütmi ja teeb pumpamise mugavamaks.
• Parem tõhusus: 11% rohkem piima.
• Personaalne: uus unikaalne rinnapumba lehter, mis on disainitud nii, et ema saab kohandada kuju vastavalt parima pumpamise tulemuse saavutamiseks.
• Uus pumpamise kogemus: põhineb teadusel, kliiniliselt testitud koos emadega.

Omadused
• Pumpamine ühest või kahest rinnast korraga.
• Mitu reguleeritavat vaakumist.
• Lihtne kokku panna ja puhastada.
• Kompaktne, vaikne märkamatuks pumpamiseks.
• Töötab vooluvõrgust ja patareidega.

Komplektis: Flex™ lehtrid M 24 mm 2 tk ja S 21 mm 2 tk (vajadusel saab eraldi juurde osta lehtrid suuruses L ja XL), konnektor ja membraan 2 tk, 150 ml piimapudel 2 tk, multifunktsionaalne kaas 2 tk, pudelialus 2 tk, Swing Maxi Flexi voolik, mootoriplokk ja toiteadapter Euro 12 V.

Medela – Šveitsi firma, mis asutati aastal 1961 Olle Larssoni poolt. Larsson on edukas ja maailmas tuntud. Kvaliteetseid tooteid pakutakse peale Šveitsi ka paljudes teistes maailma osades. Nende põhirõhk on väikelaste loomulikul toitmisel emapiimaga. Nad parandavad oma tooteid ja proovivad teha kõik, et emad saaksid beebidele anda rinnapiima kuni võimalik.

Medela on bränd, mis keskendub imetamisele. “Aitame emadel muuta laste imetamise lihtsamaks – hoolimata sellest, millise söötmisviisi valite.” Bränd aitab imetamisperioodi muuta võimalikult pikaks ja teeb kõik endast oleneva, et tagada lastele mugavam söömine. Pärast enam kui 50 aastat kestnud püsivat tuge sai Medela emade seas number 1 brändiks, kui tegemist on elektriliste rinnapumpadega. Medela eesmärk on muuta imetamise tulevikku ja parandada iga naise kogemust. Pärast intensiivset uurimistööd ja kliendiküsitlusi on Medela välja töötanud ja täiustanud oma elektrilisi rinnapumpasid, mis pakuvad rõõmu ja aitavad emasid kogu maailmas.

Lisaks tõeliselt hämmastavale tootele võib Medela olla uhke ka oma rinnahooldustoodete üle: nibukreem – nagu siid, mis kaitseb rinnanibusid lõhenemise ja veritsemise eest või ühekordsed rinnapadjad hügieeni tagamiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Medela Swing Maxi Flex 2-faasiline elektriline duubelrinnapump”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga